Haberler

Sevgili MacerAda katılımcıları, doğa sporları tutkunları;

2013 yılında, 3 Adalının girişimiyle Adalar Vakfı şemsiyesi altında, Adalar Belediyesi, Heybeliada Gönüllüleri Derneği, HSSK ortaklığı ve İstanbul Orieteering Kulübü’nün profesyonel desteğiyle başlattığımız, sonraki yıllarda Adalar Kent Konseyi ve adalardaki su sporları kulüpleriyle, ADYSK ve Adalar Rotary Kulübü’nün de katılımıyla destekçi halkası genişleyen, Kızılay Heybeli Kampı da dahil Adalar’daki tesislerle sponsorlarımızın maddi manevi katkılarıyla bugüne getirdiğimiz MacerAda yarışlarını bu yıl yapamıyoruz.

magma facebook 512x190Magma (AdıBilinmeyenDergi) adlı geniş çaplı dergi girişimi MacerAda Yarışlarını destekliyor. Magma, yeni yayınlanacak, bağımsız ve özgür, gezegeni ve doğayı esirgeyen, kültürel ve biyolojik çeşitliliğe saygılı coğrafya dergisidir. Girişim şu anda Facebook sayfası üzerinden derginin hazırlıklarını okurlarına duyurmaktadır. Derginin paydaşları arasında Buğday Derneği, Doğa Derneği, Doğa Okulu, Gola Derneği ve Sırtçantalılar Grubu vardır.

fayton cekme yarisiMacerAda 2014 yarışları 6-7 Eylül 2014 tarihinde yapılacaktır...
Kayıtlarımız açıktır, kayıt formu doldurularak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine başvurabilirsiniz...

"Atlara Empati, Faytonlara Destek Amacıyla Fayton Çekme Yarışı", Macerada 2014 yeni bonus etaplarından sadece biri.

Detaylı MacerAda 2014 Programı açıklanmıştır, kayıt için son gün 3 Eylül Çarşamba...

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Adalararası MacerAda Yarışları'ndan haberdar olmak için e-bültenimize abone olabilirsiniz...

2019 SPONSORLARI

magma 240x

islands rotary 240x