AMAÇ:triatlon 4

Adalar, İstanbul’a keyifli bir deniz yolculuğuyla sadece yarım saatlik mesafede bulunan, gerek doğası gerekse de kültürel mirasıyla huzur dolu mekanlardır. İstanbul’un keşmekeşinden ve kaosundan bunalan insanların rahatlama biraz da olsa huzur bulma mekanlarıdır.

 

Adalar aynı zamanda doğada vakit geçirmeyi seven, sporcu olsun olmasın, herkese çok özel bir alternatif olarak yanı başımızda duruyor.

Bizler de bu yarışma vasıtasıyla İstanbullulara adaları yeniden tanıtmak, gerek doğa sporları için gerekse de sadece keyifli zaman geçirmek için yanı başımızdaki alternatif olduğunu bir kez daha göstermek amacındayız. Yüzme, koşu, bisiklet, treking, oryantiring, yelken, kano ve daha birçok doğa sporunu aynı mekanlarda yapabilir ve aynı zamanda adanın insanları ve mimarisiyle o eşsiz havasını ciğerlerinize çekerek, yemeğinizi yiyip, çayınızı içebilirsiniz.

ORGANİZASYON

Macerada, Adalar Turizm Geliştirme Merkezi çatısı altında Adalar Belediyesi, Adalar Vakfı, Heybeliada Gonüllüleri Derneği, Heybeliada Su Sporları Kulübü tarafından, Adalar’daki su sporları kulüpleri (Buyukada Deniz Kulübü, Adalar Su Sporları Kulübü (ASSK), Burgaz Deniz Kulübü, Kınalıada Su Sporları Kulübü, Yıldırım Spor Kulübü) ve Kızılay Adalar Şubesi işbirliğiyle düzenlenmektedir.

top banner 960x150

 

ORTAKLIĞI İLE

adatgm adalar vakfi hgd adalar belediyesi

 

İŞBİRLİĞİ İLE

bdk assk ysk kizilay

 

ORGANİZASYONU İLE

pirpila Pirpila

iogİstanbul Orienteering Grubu

 

SPONSORLAR

acibadem mobilAcıbadem Hastaneleri 

baskent universitesiBaşkent Üniversitesi Hastanesi

salcanoSalcano

orucogluOruçoğlu